Jóga, Kosmetika a masáže Frýdek-Místek

Služby péče o tělo

 

Kosmetický salon

Kosmetický salon v našich prostorách provozujeme od r. 2001. Nejsme klasická komerční provozovna, ale přistupujeme k zákazníkovi alternativně. Používáme přírodní kosmetiku, nepoužíváme přístrojovou techniku ani agresivní chemické přípravky. Nabízíme základní kosmetické ošetření - čištění pleti, masáže, depilace, korekci obočí a barvení, líčení, aroma-terapii a rozšířené služby jako parafínové zábaly, masáž lávovými kameny, prodlužování a trvalá řas.

Jak již název naší Odpočívárny nese, naším posláním je především relaxace zákazníka v příjemném a klidném prostředí.

 

Přítomné kosmetičky

Miluše Skulinová

tel:  604 623 967

Ceník služeb 6/2024 

Simona Dobrovská

tel: 603 206 767 

 

Kosmetika Frýdek-Místek

 


 

Masáže

Relaxaci u nás může zákazník prožít vskutku celého těla. Od nohou až po hlavu. Můžete si vybrat z několika druhů masáží.

 

V současné době mimo provoz.

Masáže Frýdek-Místek

 


 

Účinky kosmetické masáže podle odborníků

Masáž je jedním z nejúčinnějších, ale též nejobtížnějších úkonů v odborné kosmetické péči. K zvládnutí dobře provedené masáže je třeba mnoho cviku, zručnosti, ale též citu, lehké ruky a do určité míry nadání. Má-li být masáž účinná, musí působit nejen na kůži, ale i na psychiku masírovaného.

Masáž má svůj význam hlavně při celkové péči o stárnoucí pleť. Velmi dobře působí na vrásky vzniklé únavou, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže. Dále se masáž uplatňuje při některých poruchách prokrvení a promaštění pleti. Čerstvé jizvy zůstanou pružnější, jsou-li preventivně masírovány.

Kontraindikací jsou záněty na kůži obličeje nebo záněty obličejových nervů.

Kosmetické masáže Frýdek-Místek

 

Účinek masáže je prokazatelný!

Bezprostředně po masáži je pleť teplejší, růžová-zvyšuje se prokrvení kůže. Z kožního povrchu se mechanicky odstraní zrohovatělé buňky-kůže získá svěží vzhled. Mechanickým tlakem dojde k uvolnění mazových a potních žláz a odstranění jejích výměšků. Podporuje se látková výměna v kůži a odplavují se produkty tkáňového metabolismu-kůže se čistí. Urychlení metabolismu prokrvením způsobuje snížení podkožního tuku-vhodné pro dvojitou bradu. Jemným působením na mimické svaly zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu.

Uvolňují se trapézové svaly a dochází k úlevě od bolestí hlavy. Působením na akupresurní body se harmonizuje psychika.