Zdraví

 

Miluše Skulinová

  • cvičitelka jógy, praxe s dospělými, dětmi i učiteli
  • výživová poradkyně
  • učitelé v oblasti jógy Paramhans svámí  Mahešvaránanda, Zdeněk Šebesta, Mudr.Věra Doležalová 

Lucie  Janalíková, DiS.

  • fyzioterapeutka ve fakultní nemocnici Ostrava Poruba

 

Obě jsme členky institutu preventivní medicíny pod vedením Mudr. Otto Horáka ml.

Zastáváme názor, že zdraví je postaveno na třech základních pilířích - zdravé stravě, zdravém pohybu a zdravé psychice. Vše musí být v rovnováze, aby nebyl důvod pro nemoc. Cítíme povinnost tuto myšlenku šířit prakticky dál.

 

 

 


 

Děti a centrum “Zdravídek”

Cílem dětského zájmového kroužku Zdravídek je výuka prevence zdraví. Rády bychom na území naší země našly nadšence z řad kantorů, rodičů i ostatních, kteří mají podobné cítění. V rámci kroužku děti získají znalosti o zdravém stravování, naučí se připravit zdravou snídani, svačinku, poznají základní funkce trávicí soustavy, naučí se cviky pro zdravá záda, správný vývoj nožní klenby, osvojí si péči o chrup, teoreticky se seznámí o příčinách běžných nemocí a naučí se jim předcházet, rozpoznají nejpoužívanější bylinky,  zaměří se na pozitivní myšlení a uvědomění si sama sebe jako důležitou prevenci závislostí a sebepoškozování.

Všechny dovednosti bychom rády pro větší motivaci a zábavu ukončily vždy v červnu celostátní soutěží. Od léta 2017 chceme pořádat dětské tábory (pro vlastní děti již pořádáme).

Skripta pro vedení tohoto kroužku budou k dispozici při osobním setkání, po absolvování základního semináře. S účastníky seminářů budeme nadále v úzkém kontaktu a za zvýhodněných podmínek mohou účastníci navštěvovat ostatní školení, mít přístup k informacím, týkajících se vzdělávání dětí atd.

 

 


 

Indiánský tábor 2016 - zdravé stravování, pobyt a hry v přírodě.

 

 


 

Zdraví a dospělí

Koho trápí nějaké zdravotní problémy, kdo sleduje svou váhu, nadváhu nebo pracuje s těmito lidmi, i pro ty máme variantu vzdělávání a spolupráce. Rádi vám představíme lékaře, kteří mají výsledky s alternativním přístupem k pacientovi.

 Podnikání ve sféře zdraví

Zde máme atraktivní nabídku pro všechny, kteří chtějí být zdraví, šťastní, finančně zajištění a přitom pomáhat druhým.

 


 

Zaujala Vás některá z informací nebo nabídek? Kontaktujte nás.

Navštívíme vás při dostatečném počtu již o prázdninách. 
Těšíme se na “zdravou” spolupráci!