Všem přátelům a příznivcům Odpočívárny přeji do nového roku pozitivní pohled na život, klidnou mysl a pevné zdraví. S úctou a láskou Miluška.


První cvičení v novém roce bude 9.1.2019


8.8.2018 oznamuji dovolenou, ale v józe Pod Věží se cvičí ve středu v 8h. Krásné léto přeje Miluška

Ranní cvičení ve středu v 8 hodin probíhá pravidelně, pokud zde není uvedeno jinak. Sledujte prosím www.naukaozdravi.cz a www.jogapodvezi.cz, kde si snadno zarezervujete místo. Jsme i na facebooku. 
Jóga je určena pro všechny, není fyzicky náročná, ale slouží k posílení a protažení. Jsme malá skupinka do 10 lidí. Příjemné prostředí a hudba prohloubí relaxační účinky cvičení.
Na všechny se těší Miluška.Od 11.4.2018
cvičíme v novém studiu Jóga pod věží. Je nutná rezervace na www.jogapodvezi.cz v políčku program. Zaregistrujte se na stránkách, poté rozklikněte v programu středu 8 hodin a přijďte ráno alespoň 15 min v předstihu. Z hygienických důvodů je vhodné mít vlastní karimatku.

Pokud se Vám nepodaří zaregistrovat, přijďte a vše si vysvětlíme na místě.

Vchod je shora od náměstí!

Recepce, kde probíhá platba (předplatné pokračuje), se nachází vlevo, druhé dveře v hlavní chodbě. Nebojte se, hledejte a naleznete! Jinak volejte.

Na první cvičení v novém se těší Miluška.Oznamuji, že 4.4.2018 se nekoná ranní jóga v Berkaně na Antoníčkově náměstí z důvodu předčasného vyklizení prostor. Nově budu cvičit v Józe pod věží od 11.4.v 8 hodin. Prosím, seznamte se s rezervačním systémem na www.jogapodvezi.cz . S pozdravem Miluška.Srdečně zvu všechny příznivce na 7.4. na otevírací den Jógy pod věží, kterou vybudovali manželé Morysovi a podpořili tak sport a ducha našeho města. Věřím, že nadšenci jógy potěší tímto novým centrem své srdce a všichni si s nadšením zacvičíme v důstojném prostředí.

Osobně budu cvičit opět ve středu v 8 hod v nových prostorách od 11.4. Budou nové podmínky pro platbu: 
- 140 Kč jednorázový vstup
- 120 Kč předplatné na 10 cvičení
- 100 Kč předplatné na 20 cvičení

Více na webových stránkách jogapodvezi.cz

Doporučuji si prohlédnout harmonogram na 7.4.


Poskytuji poradenství zdravého životního stylu ( strava, pohyb, duševní hygiena ) pro jednotlivce i skupinu. Cena za hodinu 300 Kč v prostorách Odpočívárny, mimo prostory 500 Kč. Tel: 604 623 967.


Od 4.1.2017 cvičíme nově v Berkaně na Antoníčkově náměstí, vchod za obuví. Cvičení bude v současné době pouze ve středu ráno v 8hod. Těším se na společná setkání v novém roce! Miluška

Cena cvičení je 100 kč a pravidelní návštěvníci mají každé desáté cvičení zdarma. Karimatky jsou k dispozici.

Nabízíme prodej dárkových poukazů na kosmetiku, masáže i cvičení.